Basento Deluxe Apartment With Parking Pool Gym Padel
| Wi-Fi | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie | Basen Basen na dachu |
| Fitness/Siłownia Centrum fitness | Zaplecze konferencyjne Centrum biznesowe | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
1-pokojowy Basento Deluxe Apartment With Parking Pool Gym Padel Irapuato oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak plaza delta, położonych w odległości 6-minutowego spaceru. Apartament o powierzchni 75 m² oferuje nowoczesne udogodnienia, takie jak Wi-Fi oraz prywatny parking dla osób podróżujących samochodem.
Estacionamiento del Irekua jest w 2 km, a Teatro de la Ciudad 3 km od tego apartamentu. Palacio Municipal znajduje się 10 min drogi samochodem od obiektu.
Basento Deluxe Apartment With Parking Pool Gym Padel dysponuje balkonem i miejscem do pobytu dziennego z klimatyzacją, zapewniając najwyższy komfort. W tym apartamencie jest 1 łazienka. Ponadto dostępne są ręczniki kąpielowe.
Obiekt jest wyposażony w aneks kuchenny dla tych, którzy chcą zadbać o siebie. Co więcej, ten apartament zapewnia gościom dostęp do centrum fitness, co jeszcze bardziej zwiększa ich wrażenia.
- Lokalne atrakcje
- El Buen Pastor1,7 km
- Iglesia El Buen Pastor1,7 km
- Cinepolis MacroXE Plaza Cibeles300 m
- Irekua Park1,5 km
- plaza delta250 m
- Busto Benito Juarez1,4 km
- Centro Juvenil Diocesano Juan Pablo II700 m
- Iglesia de Cristo1,4 km
- Lotniska
- Lotnisko Del Bajio International46 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Winda
- Czujniki dymu
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen na dachu
- Centrum fitness
Usługi
- Centrum biznesowe
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Pokoje dźwiękoszczelne
- Taras
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Basento Deluxe Apartment With Parking Pool Gym Padel obejmuje kuchnię?
Tak, Basento Deluxe Apartment With Parking Pool Gym Padel wyposażony jest w wyposażoną kuchnię i oferuje ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne. - ❓
Ilu gości pomieści Basento Deluxe Apartment With Parking Pool Gym Padel?
W Basento Deluxe Apartment With Parking Pool Gym Padel może zostać zakwaterowanych maksymalnie 4 odwiedzających. - ❓
Czy Basento Deluxe Apartment With Parking Pool Gym Padel ma basen?
Basento Deluxe Apartment With Parking Pool Gym Padel dysponuje basenem na dachu.